Матеріали на сайті безкоштовні. Є прохання - вимкнути блокування реклами на цьому блозі, і якщо Вам сподобалися матеріали, якими Ви скористалися і вони стали Вам у нагоді, ВІДДЯЧТЕ, будь ласка - ЧАС ВІД ЧАСУ ТИСНІТЬ НА БУДЬ-ЯКИЙ РЕКЛАМНИЙ БАНЕР!
На блозі розміщені безкоштовні матеріали уроків зарубіжної літератури. Прохання вимкнути блокування реклами на цьому блозі. Цим Ви віддячите автору

Всеосвіта для Вас

Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».

Історія незалежної України у вршах

"Аліса в країні Див" Льюїс Керрол українською - 1 серія

Німецька мова


Дорогі мої друзі, читачі, колеги, мами і тата, які з користю для себе використовують матеріали мого блогу, здрастуйте! Я дуже рада знову бачити Вас тут! Сьогодні я розповім Вам, як я проводила урок в молодших класах за темою «Великдень». Відкритий урок-пошук. Конспект уроку Ви побачите нижче. А зараз я спробую пояснити його суть. Тому що на вигляд все досить заплутано.

Наближається Великдень і деякі підручники (хоча пам'ятаєте, в нових положеннях МОН можна варіювати черговість уроків!) якраз до цього періоду пропонують вивчення теми «Свята». І ось, готуючись до чергового відкритого уроку німецької мови я, як завжди, ламала голову, що б такого цікавого і нестандартного створити? І створила!Знаєте, у мене щодо цього уроку склалася двояка думка: з одного боку похвалили мій творчий підхід, а з іншого боку - сказали, що урок не відповідає критеріям проведення уроку і він не зовсім те, що потрібно для успішного освоєння матеріалу. Хоча я пояснювала, що урок робить наголос на читання про себе і розуміння тексту. Ну, то таке. Я не нарікаю, так як вважаю, що це один з моїх найвдаліших уроків німецької мови! Тому що абсолютно всі діти були зайняті, в класі стояла дзвінка робоча тиша і результат був блискучий - кожен учень знайшов свою нагороду!



І стандартним його назвати не можна, хіба що «урок-пошук». І творила його 2 дні. 

Але особисто Я цим уроком дуже задоволена! А тепер судіть Ви. Можна використовувати його як елемент уроку. Варіюйте! 

Значиться так - суть цього відкритого уроку-пошуку «Німецький Великдень» полягає в тому, що спочатку я знайшла картинки писанок - кожному учню по писанці:


 

     

   Ну, зрозуміло, тут не всі писанки. Всі розміщені в додатку (внизу стрічки). Але поки вистачить для розуміння. 

Роздрукувала їх на кольоровому принтері, розрізала на окремі картинки. 

Далі я намалювала таблицю «шифру»:


АBCDEFGHIJ
12345678910
KLMNOPQRST
11121314151617181920
UVWXYZäöüß
21222324252627282930


Далі склала для кожного учня окремий мінітекст. Приблизного змісту: «Знайди яйце. Воно жовте і блискуче. Воно лежить (знаходиться) на шафі. Шафа стоїть біля стіни. Він коричневий." 

Детальний опис потрібен ще й для того, аби учні не сплутали картинки і не взяли чужих. Природно, ці яйця я потім розклеїла, порозкладала, заховала туди, куди вказувала в мінітексті. Все робилося так, щоб діти цього не бачили. Потім, вони знайдені яйця заберуть собі в якості подарунка! Так, на чому я зупинилася? 

Ах так! Заховала. І сіла за «шифрування» цих мінітекстів. Кожному на окремий листок, під номером. Тобто, кожне слово, кожну букву я заміняла цифрами. Виходили ось такі «приклади»: 1) 6 + 9 + 14 + 4 + 5, 7 + 5 + 12 + 2 + 5 + 19, 5 + 9.


 Це перше речення, де слова відокремлені один від одного комами, а букви - плюсами. Подивіться в документі внизу! І вже ці листочки роздала учням.

Їхнім завданням було:

Розшифрувати і записати в зошити послання від Великоднього Зайця;

Перекласти послання на українську мову;

Зрозуміти, де знаходиться конкретно їх яйце;

Піти і забрати його собі!

 Вуаля! Урок перевершив всі мої очікування! А результат учнів (свої великодні яйця знайшли абсолютно всі!) потішив! Як Ви розумієте, вставати, ходити по класу в цей час учням заборонялося. І ще, як бачите в документі нижче, у мене в групі було 18 осіб. Ось чому я готувала цей урок цілих 2 дні. А на третій ще й перевіряла ще раз саму себе - чи все правильно.


  Загалом, дивіться, копіюйте, завантажуйте, використовуйте на своїх уроках! Якщо ідея Вам сподобалася - залишайте свої коментарі. Мені цікаво знати, чи дійсно все так жахливо, як я розповідала на початку статті?



 Fröhliches Ostern!


Чудова робота! Ви знайшли на цій сторінці ще одну писанку/великоднє яйце? А скрін зробили? Тоді мерщій далі, бо наш невгамовний Великодній Кролик сховав наступне яйце-писанку тут – ==>>

ТИСНИ НА КРОЛИКА і уважно читай те, що буде написано під відео


Немає коментарів:

Дописати коментар

Завітай на "Всеосвіту"

Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».

МультиВікторина